Komercijalist / Prodajni predstavnik / Voditelj prodajnog segmenta (m/ž)

Opis posla

– otvaranje novih kupaca i građenje komercijalne mreže
– ispunjavanje planova prodaje
– redoviti obilazak klijenata prema planu pokrivanja i prezentacija proizvoda sa ciljem pravljenja narudžbe
– pravljenje kvalitetnih ponuda i povećanje distribucije naših proizvoda kod kupaca
– temeljito i detaljno razumijevanje kupca i građenje dobrih, uspješnih odnosa na relaciji dobavljač – kupac

Uvjeti

– dobre komunikacijske vještine
– dobro poznavanje rada na računalu
– vozačka dozvola B kategorije
– poželjno je iskustvo u prodaji (prednost)
– poznavanje hrvatskog jezika
– engleski (razina govora – prednost, razina pisma – prednost)
– tehnička struka (prednost)

Što nudimo

– mentorstvo iskusnih kolega
– dinamično, moderno i zanimljivo radno okruženje koje nudi mogućnost konstantnog razvoja i stjecanje vrijednih vještina
– edukacije o sustavima koji se prodaju
– neradni vikendi
– stimulativana primanja
– isplatu prigodnih nagrada
– organizaciju timskih evenata (team building, božićni domjenak)

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto pošaljite nam vaš životopis na posao@krobel.hr