Instalater / terenski tehničar / zaštitar-tehničar / tehničar za ugradnju (m/ž)

Opis posla

– kabliranje, ugradnja i programiranje sustava tehničke zaštite
– kabliranje, proboji, postavljanje peka i PVC kanala i PNT cijevi
– montiranje opreme tehničke zaštite, spajanje opreme
– programiranje postavke sustava
– edukacija korištenja sustava i komunikacija s krajnjim korisnikom

Uvjeti

– poznavanje rada ručnim alatom
– poznavanje osnova elektrotehnike
– dobro poznavanje rada na računalu
– vozačka dozvola B kategorije
– poznavanje hrvatskog jezika

Što nudimo

– mentorstvo iskusnih kolega
– službeni telefon
– edukacije o sustavima koji se ugrađuju
– neradni vikendi
– isplatu prigodnih nagrada
– organizaciju timskih evenata (team building, božićni domjenak)

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Lokacija: Remetinečka cesta, Zagreb

Ukoliko ste zainteresirani za navedenoo radno mjesto pošaljite nam vaš životopis na posao@krobel.hr