202001.20
4

Oglas za posao – radno mjesto: Tehnička podrška i servis (m/ž)

Tehnička podrška i servis (m/ž)

Opis posla:

  • Podrška za sustave tehničke zaštite (video nadzor, alarmni sustavi kontrole prolaza, instalacija pripadajučih programskih rješenja).
  • Edukacija korisnika.
  • Izrada dokumentacije i evidencije te pripadajućih izvješća.
  • Zaprimanje i izdavanje opreme na servis i izdavanje sa servisa.
  • Servisiranje opreme i sustava

Mjesto rada: Zagreb

Uvjeti koje kandiati trebaju ispunjavati:

  • SSS/VŠS/VSS elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera
  • sklonost novim tehnologijama
  • poznavanje MS Office paketa
  • informatička znanja vezana uz mreže
  • visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu
  • spremnost na timski rad
  • visoka razina radne etike i poštenja
  • vozačka dozvola B kategorije
  • engleski: aktivan u govoru i pismu

Što nudimo:

  • stalni radni odnos (uz probni rok)
  • stimulativna nagrađivanja
  • profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
  • rad u profesionalnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi